Dusty II. - ADOPTOVANÝ

12.02.2019 19:13 |  Našli domov |  25.06.2018 |  388x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Plemeno

amstaff x labrador

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Tak Dustík už toho u nás hodně stihnul. Je kompletně připravený vyrazit domů. Má kompletní odčervení, očkování, je načipovaný, vykastrovaný. A musíme říct, že kastrace se na něm velmi pozitivně ukazuje už po pár týdnech, je mnohem pohodovější s jinými pesany. Dustík potřebuje opravdu pro sebe páníčky nejen milovníky pejsků, ale přirozené pejskaře, kteří se k němu budou umět postavit s tou správnou energií. 
Má tendenci si své lidi hlídat a potřebuje přirozený respekt a neustálou socializaci s novými lidmi a se psy. Není vhodný k malým dětem, takže ideálně 15 let a výše. Jinak je to úžasný parťák na sport, na výlety, na hraní, mazlení....velmi vnímavý a dobře cvičitelný a motivovatelný. Pobyt doma zvládá levou zadní, miluje cestování autem a vysloveně si užívá, když může být parťákem pro vše:-). Dustík se nám již jednou vrátil z adopce proto, že v nové rodině startoval po dětech, přestože si s nimi předtím hrál a také na návštěvy. V naší přítomnosti ale funguje s každým úplně v pohodě, proto si myslíme, že velmi záleží na temperametnu a energii páníčků. Dustík je na to hodně citlivý. Proto potřebuje, aby noví majitelé již měli zkušenosti s temperamentním pesanem a dokázali si získat přirozený respekt ne násilím (to by u Dustyho mělo opačný efekt), ale prostě důsledností a svojí energií. Opravdu se toho nebojte, on je úžasňák:-)!
Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.900,-. . Individuálně lze stanovit podmínku návštěvy výcvikových hodin. Kontakt pro zájemce: Stáňa Strohschneiderová - Tel.: 773 054 791 E-mail: stana.krmiva@gmail.com FB: Pro psí voči z.s. Dusty je k vidění v Praze:-)

Kontakt

773 054 791
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací