Tavi - ADOPTOVANÝ

4.10.2017 13:33 |  Našli domov |  26.05.2017 |  1931x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

6 měsíců

Plemeno

Kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Moskva

Tavi, sotva pětiměsíční malý roztomiloučký šmudla, jehož život začal velmi ošklivě... Když mu byly asi tři týdny, dostal se spolu se svými devíti sourozenci do moskevského útulku - bez maminky. Bylo mu moc smutno a nechápal, co se to stalo a proč. Nyní už si na život v útulku trošku zvykl, pomáhá mu přítomnost bratříčků a sestřiček, ale ze všeho nejradši by chtěl najít svůj domov a poznat, že život nemusí být jen smutný. Splníme Tavimu přání?

Tavi je jedno z desíti štěňátek, která se ve stáří asi tří týdnů dostala bez maminky do moskevského útulku. Každý z nich je trošku jiný - Tavi je veselý, hravý a miloučký pejsek, který je připraven milovat a být milován. V dospělosti bude mít v kohoutku přibližně 50 cm. Je očkovaný.

Tavi, jedno z desíti štěňátek se smutným osudem - v sotva třech týdnech se bez maminky ocitl v moskevském útulku. Jeho život začal smutně, ale moc by si přál poznat, že ho někdo může mít rád a že mít svůj domov stojí za to. Pomožme mu splnit jeho přání. Poznámka pro zájemce: Všichni psi se momentálně nachází v Moskevském útulku v Rusku. Je jich tam více než 2000 a většina z nich se nikdy nedočká svého štěstí. V útulku jsou velmi špatné podmínky, je to velký stát, a toulavá zvířata je to to poslední, čím se zabývají. Jsou tam ale i lidi, kterým život těchto pejsků není lhostejný. Znamená to, že se postarají o vyřízení veškerých papírů a dovoz pejska sem do České republiky. Společně se mnou (koordinator pejsků pro ČR) si ho potom vyzvednem na letišti a pak už se o něj postaráte vy. Není to vůbec komplikované, jen musíte mít stoprocentní rozhodnutí a odvahu udělat si první krok a já jsem tady pro to, abych vám s tím pomohla. Mám s těmito pejsky nějakou zkušenost a jsou to ti nejvděčnější stvoření, které potkáte ve svém životě. Informace o platbě: Dobrovolníci, kteří se starají o pejsky, nasbírají potřebnou částku, aby se pejsek mohl dostat sem. Pokud byste nám chtěli nějak pomoct, můžete přispět taky, budeme vám vděčné!

Kontakt

+420605361094 (nebo +420775070120)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací