ALKA z Revúce - ADOPTOVANÁ

28.04.2019 17:04 |  Našli domov |  20.12.2016 |  1241x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Plemeno

Labradorský retrívr x kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Revúca - Slovensko

Nekonfliktní, úžasná, skvělá, dokonalá, prostě perfektní rodinný pes k dětem, mladším i starším lidem, Alka se zkrátka přizpůsobí tempu každé rodiny. 

Alka je v útulku od miminečka, do útulku ji a její čtyři sourozence přinesli naši spoluobčané, miminka byla slepá, odtržená od maminky, která zůstala na krátkém řetězu :(. Štěňátka jsme vypiplali a sourozenci odešli do nových domovů, Alka zůstává, už to jsou 3 roky :(. O svůj kotec se dělí s jinými psy, kteří odchází a přichází, ne tak Alka, ta jen smutně kouká přes mříže :(.....přitom je tak dokonalá, tak laskavá, tak něžná....Šťastná by byla v bytě nebo na zahrádce s přístupem do tepla, hlavně kdyby už měla své páníčky, lidi, které ona tak miluje. Může být psím jedináčkem, ale ráda přijme psího kamaráda, z útulku je zvyklá na psy i feny, je naprosto nekonfliktní. 

 

Alka je zdravá psí slečna, na svůj vysněný domov čeká ve slovenském útulku v Revúci. Pokud se vám Alka líbí, je třeba si pro ni do útulku přijet osobně. 

Kontakt

+421 904 678 078
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací