LUCAS - ADOPTOVANÝ

10.03.2023 13:13 |  Našli domov |  6.09.2022 |  180x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

3 mesiace

Plemeno

mačka domáca

Město, ve kterém se zvíře nachází

Kysucké Nové Mesto
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Lukas je 2,5 mesačné mačiatko. Je to samostatná jednotka s vrtuľou v zadku. Zastaví sa len keď spí,  ale aj to zvykne hýbať nôžkami a mrnčať. K cudzím ľuďom je opatrný, hladkanie nevyhľadáva, ale keď  to musí byť, tak znesie. Najlepšie by mu bolo v kolektíve iných zvieratiek, ale ako jedináčik bude  určite prítulnejší. Je to veselé klbko života, ktoré miluje hračky a lovenie múch. V predkoch  predpokladáme jazvečíka, nakoľko zatiaľ rastie prevažne do dĺžky. Lucas určite nie je vhodný k  starším ľuďom a v takomto malom veku ani k bábätkám. Lucas je veterinárne ošetrený, je testovaný, odčervený a 1 x zaočkovaný. Na svoj domov čaká v Kysuckom Novom Meste. Kocúrik si hľadá ten najlepší  domov, kde bude členom rodiny, u ľudí, ktorí vedia, že mačička je záväzok aj na 15 rokov a treba sa  jej venovať....áno mačička plzne, áno bude skákať po linke, áno treba pravidelne čistiť záchodik  a môže byť, že čo to poškrabe....je to živý tvor, nie plyšová hračka. Kontakt: správou na stránku  Tul/k/áčik alebo tel.č. 0902 091 164.Adopčný poplatok je 30 EUR.
hravý, veselý, aktívny
zachránený z ulice

Kontakt

+421 902 091 164
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací