HARVEY – KOCOUREK BOJÍNEK - ADOPTOVANÝ

6.06.2020 15:56 |  Našli domov |  8.05.2020 |  58x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

6 měsíců

Plemeno

evropská kočka

Město, ve kterém se zvíře nachází

Tábor
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Harvey je zhruba půl roku starý vykastrovaný nádherný kocourek. Má moc rád místa ve výšce a nejraději přes den odpočívá ve volně zavěšeném košíčku. V noci to je jiná, útulek utichne, je bezpečno a u Harveyho v kotci to začne žít. Nají se, dojde si na záchodek, vyzkouší všechny hračky a pokecá se sousedkou.
JAKÝ DOMOV HLEDÁ: V Harveyho životě nebylo asi příliš dobrých zkušeností s námi lidmi. Bojí se doteků a raději nás pozoruje z bezpečné vzdálenosti. V novém prostředí bude potřebovat čas, ale věříme, že pak vše v klidném a láskyplném prostředí domova překoná. Harvey je čistotný kocourek, chodí vzorně na záchodek, hodí se tedy i do bytu. Moc rád se u nás kouká z okna na svět venku, určitě bude spíše raději za možnost žít v rodinném domě s budoucí možností chodit si na kocouří špacíry ven. S ostatními kočičkami a dalšími zvířátky předpokládáme, že bude vycházet dobře. Jde přece jen o půlročního kocourka, který se dokáže ještě lecčemu přizpůsobit.
ZDRAVOTNÍ STAV: Kocourka čeká 15. 5. 2020 přeočkování a označení mikročipem. Pak bude moci vyrazit směrem domů. Zájemci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte 773 791 322. HISTORIE: Zatím bohužel rozšiřuje řady kočiček, kterým útulek naprosto nevyhovuje. Nasadíme bylinky a další podpůrné prostředky na psychiku a budeme zvykat na lidskou přítomnost. Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.   Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.

Kontakt

+420 773 791 322.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací