♥ DECHBEROUCÍ DANTE HLEDÁ DOKONALÝ DOMOV ♥

30.06.2020 16:25 |  Kocouři od 8 měsíců |  21.04.2020 |  62x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

2 roky

Plemeno

kočka domácí

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Hledáte výjimečnost a dokonalost? Neodolatelného společníka pro život? Osobitého a okouzlujícího kočičího pantera? Pak již hledat nemusíte! Je tu náš Dante!   Dovolujeme si Vám představit toho nejdokonalejšího, nejoddanějšího a nejebenovějšího fešáka. Tento skvost a potěcha pro duši i oko hledá stejně výjimečný domov jako je on sám – DOKONALÝ DOMOV. Domov, kde hledají rovnocenného parťáka. Místo, kde budou respektovat jeho osobnost a kde bude mít dostatek lásky.
Je to ten druh kocourka, který je sice s vámi, ale není příliš vtíravý a ví, kde jsou meze správného kočičího gentlemana. Miluje drbání, ale jako správný aristokrat dokáže dát decentně najevo i nesouhlas. Dante hledá místo, kde na něj bude mít majitel čas a kde bude moci zazářit. Je to skutečně kocour s velkým K. Rád si hraje s kočičími hračkami, miluje kvalitní papání a chtěl by být kočičím jedináčkem. Se zvířátky je schopný žít, ale radost z toho rozhodně nemá. Ideální by byl tedy pro někoho, kdo hledá svého jediného a osudového kočičáka nebo jednoho zvířecího kamaráda. Pro našeho miláčka hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je do bytu se zabezpečeným balkonem a okny nebo do baráčku se zabezpečeným výběhem. Kvalitní granulky a konzervy jsou samozřejmostí. Pokud vás Dante oslovil a poohlížíte se po rovnocenném společníkovi do života, budeme se těšit, že se ozvete.  
Adopční poplatek: 1500 Kč. Nachází se v dočasné péči v Praze. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Kontakt

607 604 654
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací