Nejroztomilejší kočičí sourozenci hledají společný domov

17.11.2019 19:25 |  Kocourci do 8 měsíců |  3.10.2019 |  52x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

5/2019

Plemeno

kočka evropská

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha

Rocky a Ellie jsou skvěle vychovaní, čistotní, šikovní, inteligentní, hraví a neskutečně přítulní. 3x odčervení, 2x očkovaní. Naučeni na škrabadlo a krytou toaletu, zvyklí na další zvířata i děti.
Rocky je neskutečný mazel s obrovským srdcem, dokáže ležet v náručí či pod peřinou hodiny, vše zkoumá a je velmi učenlivý. Bude z něj krásné statné kocouřisko.
Ellie je superhravá slečinka, ráda skáče a dělá úhybné manévry, miluje myšičku s rolničkou na provázku a pořád ji aportuje.

Ellie a Rocky pořád čekají na ty pravé, kterým dají veškerou svou lásku a věrnost, a na oplátku vyžadují "jen" bezpečné prostředí a milující rodinu, která se jim bude věnovat a patřičně je rozmazlovat :)

 

Rocky a Ellie se narodili nesmírně přítulné mamince, která byla zjevně vyhozena. Březí se dostala do PSOZ, kde porodila pět koťátek. Tři domov našli, tihle dva na ten svůj ještě čekají. Musí jít určitě bydlet společně, ale i jako parťáci k dalšímu miláčkovi, kterému je samotnému smutno. .

Kontakt

728 193 712
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací