MRAZÍK – VYPLAŠENÝ KOCOUREK – KOTĚ

11.02.2019 13:49 |  Kocourci do 8 měsíců |  27.01.2019 |  64x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

5 měsíců

Plemeno

evropská kočka

Město, ve kterém se zvíře nachází

ÚTULEK PRO NALEZENÉ PSY V TÁBOŘE
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
  Jelikož vypadá jako kocourek z pohádky Mrazík, dali jsme mu i takové jméno :).Je to velmi vyplašený mladý kocourek (odrostlé kotě), který nejčastěji leží zalezlý v nejzazším rohu boudičky. Že žije jsme z počátku poznali jen z toho, že mizelo krmivo. Ale už se občas zajde podívat, ale na člověka syčí a hrozně se bojí.
Rádi bychom pro něj našli nový domov, ale nebude to asi snadné, protože se opravdu hodně bojí lidí. Snad to dokážeme brzy změnit. Potřeboval by někoho šikovného, kdo již s plachou kočičkou umí pracovat .
Kocourek k nám byl přivezen z Veterinární kliniky Karakal, kde se přes 14 dní léčit se zažívacími problémy. Nyní je zdravotně stabilizovaný, ale na dietě. Čekáme až přijdou od kliniky přesné informace ohledně potřebné péče do budoucna. Pokud bude zdravotně stabilizovaný, mohl by po kastraci žít volně u nějakého domu. Bohužel zatím má určené veterinární krmivo, které musí baštit a nesmí nic jiného.   Výška a váha je orientační. Věk je odhadován veterinárním lékařem.

Kontakt

773 791 322
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací