ČIČINKA naléhavě hledá domov či dočasku!

12.01.2020 13:29 |  Kočky od 8 měsíců |  17.09.2019 |  42x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

nar. 2014

Plemeno

kočka evropská

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha

Nejhodnější mazlivku mourinku Čičinka (naroz. asi 2014) donesl do útulku pán, který ji údajně našel v lese. Vrazil nám ji do rukou a odjel. Kočička byla od první chvíle nesmírně mazlivá a pohodová, měla hned ráda všechny lidi i kočky v útulku - něco, co se opravdu nevídá často. Jenže po týdnu ji byl diagnostikován diabetes (cukrovka). Od té doby ji máme na samotce, aby mohla dodržovat dietu, jenže z toho je společenská a přítulná Čičinka velice nešťastná, navíc jí stres nemoc ještě zhoršuje.

A tak pro ni naléhavě hledáme domov nebo dlouhodobou dočasku, kde by se o ni dokázali postarat. péče o cukrovkáře není problém - inzulín se podává tenkými jehličkami, takže kočička si ani nevšimne, když jej dostane. A POZOR!!! léky i dietu může PSOZ do konce jejího života hradit (není to ani nijak zvlášť drahé). Důležité je, aby měla kolem sebe své lidi a nebyla sama, zavřená a opuštěná. Oplatí to svým lidem láskou a extrémní přítulností!

útulek PSOZ Felix

Kontakt

728 193 712
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací