Mouřinka

19.05.2019 12:23 |  Kočky od 8 měsíců |  10.09.2017 |  433x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

nar.04/2015

Plemeno

krátkosrstá mačka (európska, domáca)

Město, ve kterém se zvíře nachází

Strážnice, ČR
Nádherná mačička MOUŘINKA má za svoj krátky život za sebou veľa nepekných zážitkov. Je po mačiatkach, podvyživená, má liečený ušný svrab a je pravdepodbne po zrážke autom. Po tejto nehode jej zostala pamiatka na celý život - vybité tesáky a čiastočne zarastená zlomená stehenná kosť. Pri chodení je občas vidieť ťažšie našľapovanie, ale inak funguje normálne, ako keby jej nič nebolo. Aby toho nebolo málo, tak má pod kožou brok. No aj napriek tomu, čo si všetko zažila, je neskutočne dobráckej povahy, nezanevrela na ľudí, žadoní po pohladení a poškrabkaní za ušami či nad zadočkom. Do prostredia odchytu ju po tom všetkom nechceme vrátiť a tak jej hľadáme milujúci domov. Je vhodná na adopciu do bytu alebo do domu s prístupom von (bezpečné okolie), samostatne, alebo ku kamarátovi.
Ak sa Vám mačička zapáčila a radi by ste si ju rezervovali, vyplňte, prosím, najprv náš dotazník: https://www.survio.com/survey/d/X4N7A9D2W9I8Q1O8JĎakujeme.
Na adopciu po podpise adopčnej zmluvy a uhradení adopčného poplatku, ktorý nám umožní pomáhať ďalším zvieratkám v núdzi. Hľadá si milujúci domov.

Kontakt

+421 949 418 648
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

276136574 / 0300

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací