Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Alex a Patrik

5.11.2023 11:57 |  SMAZAT |  28.07.2022 |  219x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

3 roky

Plemeno

Poulička

Město, ve kterém se zvíře nachází

Prešov
Chalani sa našli ako malé mačitka na ulici, v dočaske ich vypiplali ale je na čase aby našli trvalé domovy . Onaja sú úžasní , miluje naháňať všetko čo sa pohne a privítajú aj pobehanie po záhrade.
Allex a Patrik súrne hľadajú domovy kde sa budú mať ako v bavlnke. Obaja sú veľmi hravý a kontaktný , hneď sa prídu vymojkať a sú zvyknutý na mačaciu spoločnosť. Majú 3 roky , su komplet vet.ošetrení a kastrovaní. 
Pri adopcii treba prísť osobne do Prešova, podpisuje sa adopčná zmluva .

Kontakt

+421948015944
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Logan ❤ kocourek pohodář ❤

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 5 měsíců

  Dokonalý pan úžasňák Logan hledá svou novou rodinu! Budete jeho vyvolení?   Nádherný dlouhosrstý Logan je obrovský pohodář, miluje mazlení a nošení v náruči. Není snad jediná chvíle, kdy by neměl náladu na svého člověka a rád to dokazuje svým mocným předením. Zároveň je taky hravý, ale přitom vůbec není zlobivý, je to opravdový sen každého nového páníčka!
 • HONEY-ODDANÁ SPOLEČNICE

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 1 rok

  ,,Jsem mladá, asi roční kočičí slečna, která by se ráda ucházela o vaši přízeň. Jmenuji se Honey a jsem nalezenec. Nikdo se po mně nesháněl, a tak jsem putovala do dočasné péče ke své tetě, která mi poskytla zázemí, péči a lásku. Po čase jsem se naučila fungovat jako správná kočička, miluju svého člověka, kterého všude věrně doprovázím, užívám si mazlení a veškerou pozornost. Doma jsem moc hodná, klidná, během dne moc ráda obsadím vysoce postavené místečko, ze kterého bedlivě pozoruju dění kolem a jakmile se mi zasteskne, přiběhnu za vámi a budu vám spokojeně vrnět na klíně. Doma uvítám kočičí kamarádku, nebo pokud máte srdíčko opravdu veliké, pak si můžete i adoptovat mojí ségru, se kterou přes den dovádíme a večer se mazlíme, protože ve dvou se to vždycky lépe táhne. Jsem zcela nenáročná a bezproblémová holka, která by si přála milující rodinku, která ji zahrne láskou. Vaše Honey.“
 • BUNNY-ODDANÁ SPOLEČNICE

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 1 rok

  ,,Jsem mladá, asi roční kočičí slečna, která by se ráda ucházela o vaši přízeň. Jmenuji se Bunny a jsem nalezenec. Nikdo se po mně nesháněl, a tak jsem putovala do dočasné péče ke své tetě, která mi poskytla zázemí, péči a lásku. Po čase jsem se naučila fungovat jako správná kočička, miluju svého člověka, kterého všude věrně doprovázím, užívám si mazlení a veškerou pozornost. Doma jsem moc hodná, klidná, během dne moc ráda obsadím vysoce postavené místečko, ze kterého bedlivě pozoruju dění kolem a jakmile se mi zasteskne, přiběhnu za vámi a budu vám spokojeně vrnět na klíně. Doma uvítám kočičí kamarádku, nebo pokud máte srdíčko opravdu veliké, pak si můžete i adoptovat mojí ségru, se kterou přes den dovádíme a večer se mazlíme, protože ve dvou se to vždycky lépe táhne. Jsem zcela nenáročná a bezproblémová holka, která by si přála milující rodinku, která ji zahrne láskou. Vaše Bunny.“
 • GLÓRIA

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, do 1 roka

  GLÓRIA, mačka, nar. cca júl 2023, dátum prijatia: október 2023, Glória a Tarzan. Dvaja súrodenci, ktorí sa našli vyhodení pri lese. Ich majiteľ sa ich zbavil ako odpadu. Napriek toľkým informáciam o potrebe kastrácií, je toto stále pre ľudí lepšia voľba. Mnoho z týchto mačiatok sa často dospelosti ani nedožije. Oni mali šťastie a dostali šancu na nový, lepší život. Zaslúžia si aj tú najlepšiu rodinku, ktorá ich bude milovať.
 • TARZAN

  Kocouři, Kocour, do 1 roka

  TARZAN, kocúr, nar. cca júl 2023, dátum prijatia: október 2023, Tarzan a Glória. Dvaja súrodenci, ktorí sa našli vyhodení pri lese. Ich majiteľ sa ich zbavil ako odpadu. Napriek toľkým informáciam o potrebe kastrácií, je toto stále pre ľudí lepšia voľba. Mnoho z týchto mačiatok sa často dospelosti ani nedožije. Oni mali šťastie a dostali šancu na nový, lepší život. Zaslúžia si aj tú najlepšiu rodinku, ktorá ich bude milovať.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací