Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

♥ PRINCEZNA GRACIE – ZATÍM V LÉČENÍ ♥

25.05.2020 08:42 |  SMAZAT |  20.04.2020 |  50x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

4 roky

Plemeno

kočka domácí

Město, ve kterém se zvíře nachází

Praha
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Hledáte jedinečnou kočičí duši? Křehkou, srdečnou a majestátní krásku? Lehce nesmělé, ale nesmírně uvrněné klubíčko? Pak již hledat nemusíte! Je tu naše Gracie. Gracie je jako správná aristokratka. Vaše srdce si získá okamžitě, ale vy to její časem. Nebo se do Vás taky hned zamiluje? Je zpočátku nesmělá, potřebuje trpělivého páníčka. Po chvilce ale poznáte, že je obrovský mazel. Nevtíravé předoucí klubko, které přesně ví, kdy obveselit majitele svou přítomností a líbezným předením do ouška.
Nemá problém s jinými zvířátky, je čistotná, milá, vychovaná a jedním slovem zkrátka dokonalá. Dokonalá princezna kočičí říše. Ráda se vyhřívá na sluníčku, nechává se drbat a tráví čas vyhlížením nového páníčka. Jako Vy slýcháte pohádky na dobrou noc, ona slýchá pohádky a vyprávění o místě zvaném domov, kde je vždy plná mistička a páníček, který má čas na svá zvířátka, protože má jedno nebo jen pár. O místě, kde je tou jedinou výjimečnou a nikoli jednou z mnoha. O místě kde je milovaným a právoplatným členem rodiny. Splní se i její přání aby se pohádka stala skutečností? Zaujala Vás naše krásná Gracie? Neváhejte se na nás obrátit. Budeme se s Gracií moc těšit.
Adopční poplatek: 1500 Kč Nachází se v DP v Praze,  vhodná je POUZE do bytu se zabezpečenými okny a balkonem nebo do baráčku BEZ volného přístupu ven. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy! 

Kontakt

607 604 654
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Kecka

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 2,5 měsíce

  Cca 8-9 týdenní kráska, ráda by měla opět kočičího kamaráda, či aby na ní bylo spousta času. Nachází se v dočasné péči na Dobříši. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace) + uhrazení adopčního příspěvku.
 • Jára

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 3 měsíce

  Několikrát odčervený, očkovaný, testy FELV a FIV negativní.
 • Jituš

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 3 měsíce

  Několikrát odčervená, očkovaná, testy FELV a FIV negativní.Nachází se v dočasné péči u Dobříše - do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace) a uhrazení adopčního příspěvku.
 • Macourek a Cancourek

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 2,5 měsíce

  U nás prošli veterinárním kolečkem, byli odblešeni, odčerveni, mají první očkování a testy FELV a FIV negativní. Nachází se v dočasné péči u Dobříše Do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy (POVINNÁ KASTRACE) a uhrazení adopčního příspěvku
 • Sia - ADOPTOVANÁ

  Našli domov, Kočka, 3 mesiace (narodená cca 2.4.2020)

  SIA k nám prišla aj so súrodencami z vinohradníckej búdy nad Skalicou. Snažili sme sa im nájsť domov zdieľaním, však bez úspechu. Hrozilo, že ich vyhodia do neznáma a tak sme ich radšej prijali a hľadáme im bezpečný domov. Sia je veselé, hravé mačiatko, rýchlo sa aklimatizuje v novom prostredí a pozornosť človeka si užíva a pradie na 100% Sia si hľadá bývanie v byte, alebo v domčeku dnu do kastrácie.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací