Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

Nico

25.05.2020 13:57 |  SMAZAT |  15.04.2019 |  106x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok

Plemeno

európska mačka

Město, ve kterém se zvíře nachází

Bratislava
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Nico je mladý, ani nie ročný kocúrik, neuveriteľný krásavec. Zo začiatku v novom prostredí trošku neistý, ale keď si zvykne, tak zvedavý maznáčik. V dočasnej opatere je v byte, v kontakte s inou mačičkou. Nico je kompletne vet. ošetrený: 2x očkovaný, čipovaný, testovaný a i kastrovaný. Hľadáme mu ten naj naj domov, u ľudí, ktorí vedia, že mačičke sa treba venovať a je to záväzok na dlhé roky. Nachádza sa v Bratislave. Kontakt: 0902 091 164 alebo správou na stránku @Tulkáčik
milý maznáčik
zachránený kocúrik

Kontakt

+4210902 091 164
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • DOROTKA + BERT z Prahy

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, mladá

   

  Dorotka si u nás moc nezvykla. Pořád je schovaná a syčí na nás. Je to ale kvůli prvotnímu stresu - potřebovala by do nového domova, kde by si zvykla. Není kastrovaná, kvůli nemocnému srdci by bohužel nemusela přežít anestezii. Je to Bertova (foto) dcera a má ho moc ráda, s ním by mohla jít do společného domova. Stejně tak s Kulíškem (foto), který by bez ní prakticky do domova jít nemohl.

   

 • KULÍŠEK + DOROTKA z Prahy

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, mladý

   

  Tohle je Kulíšek. Je velmi plachý, u nás se mu moc nelíbí, je stále v počátečním šoku že stěhování. Je nedůvěřivý, asi kvůli svému těžkému osudu. Jako kotě byl nalezen ve fabrice, packy a ocásek měl popálené od oleje, měl všude popel. Je prý velmi energický, rád si hraje a rád se chodí mazlit, to bohužel u nás ještě neukázal, je pořád schovaný.

   

 • SEŇA z Prahy

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, 2

   

  Seňa je miloučký dvouletý kocour. Má moc rád lidi, všechny vítá a pronásleduje na každém kroku. Nechá si od lidí líbit všechno: mazlení, chování, pusinkování, je to prostě miláček. Seňa se hodí do každé rodiny, snese se se všemi kočkami, ale mohl by klidně být i jedináček. Moc rád by se stal částí nějaké rodiny, dostatečnou lásku mu v útulku nemůžeme poskytnout.

   

 • JULINKA z Prahy

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 5 měsíců

   

  Julinka je přibližně pětiměsíční siamská kočička. Její původní majitelka se stěhuje do domova, kde nemá povolené mazlíčky, Julinka se tak dostala k nám. Je původně z množírny, neměla zrovna ten nejjednodušší život. Nevíme, co si jako malá zažila, ale pozorujeme, že je občas k určitým pohybům nedůvěřivá. Naštěstí je ale zdravá a hodná, hlavně připravená k adopci. Když je sama v pokoji, tak pláče, určitě jí chybí lidský kontakt a láska, kterou do takové míry v útulku nemůže dostat.

   

 • MOBY + GINGER z Prahy

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, kotě

   

  Moby a Ginger jsou překrásná dlouhosrstá koťátka. Jejich třetí bráška Fredy už novou rodinku našel, tihle dva na ní ještě stále čekají. Jeden z brášků je trochu plašší, takže by potřeboval trpělivost a lásku nových majitelů více než jeho bráška. Každopádně jsou oba dva dostupní k adopci, ideálně ve dvojici nebo k dalšímu koťátku.

   

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací