Smlouva

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym Autor tématu
9 roků 3 měsíců zpět #580 od Anonym
Smlouva vytvořil uživatel Anonym
Dobrý den,

mám několik otázek ohledně vaší smlouvy. Zajímalo by mně, jak by probíhaly "kontroly" psa, když bydlím na několika místech a často se přesouvám. Občas mi také psa někdo hlídá. Bez předchozí domluvy bychom se asi nepotkali, jak se tohle dá řešit?

Díky, Denisa K.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 3 měsíců zpět #581 od home4pets
Odpověděl home4pets pro téma Smlouva
Dobrý den, Deniso,
pokud je ochota z obou stran, pokud probíhá normální průběžná komunikace, dá se vyřešit všechno. Pokud se někdo odmlčí, dáme si tu práci a pohlídáme si to, když je to nutné, zapojíme i příslušné orgány, ale to jste doufám na mysli neměla. Je ovšem samořejmě otázkou, jestli při těchto častých přesunech a nutnosti hlídání je ta správná doba si pořizovat psa, ale to by asi bylo potřeba probrat osobně:-)
Yvona

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym Autor tématu
9 roků 3 měsíců zpět #582 od Anonym
Odpověděl Anonym pro téma Smlouva
Jednoho psa už mám a myslím, že je se mnou šťastný :o) Měla jsem na mysli hlídání např. o letní dovolené. Ne, hlavně mi jde o to, že prostě víkendy trávím se psem na chatě v lesích, v týdnu jsem doma nebo u rodičů...dá se tohle řešit tedy komunikací a z vaší strany by nebyl problém? Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 3 měsíců zpět #583 od home4pets
Odpověděl home4pets pro téma Smlouva
Vždy a všechno je o komunikaci. Když funguje, psík je evidentně šťastný a má hezký pestrý život, pak není problém. Běžné návštěvy bývají po dohodě a při nich je velmi dobře poznat, jaký vztah panuje mezi psem a člověkem, v jaké je psychické i fyzické kondici... Přepadovky přicházejí na řadu jen v případě, že je podezření na nějaký problém (naštěstí prevence, tedy prověřování zájemců, snížila nutnost takových akci na minimum).

Pokud tedy máte zájem o nějakého konkrétního psíka v naší péči, zavolejte mi prosím na 777 688 424. Pokud je vyvolený / vyvolená z jiného zařízení, pak je nutné vše domlouvat s nimi a tuto odpověď berte jen jako orientační, tedy jak se na to díváme my:-)
Yvona - H4P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.351 sekund

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací