35 Kč - 1 TOP - 1 Domov pro opuštěné

Více
9 roků 9 měsíců zpět - 9 roků 9 měsíců zpět #198 od Šárka
35 Kč - 1 TOP - 1 Domov pro opuštěné vytvořil uživatel Šárka
35 Kč. Přesně tolik stojí jeden TOP na stránkách www.Bazos.cz pokud jej koupíte okamžitým převodem nebo platební kartou. 35 Kč stojí zvýšená šance/možnost najít pejskovi/kočce domov. Nemusíte kvůli tomu ani vstát ze židle a přesto můžete pro opuštěná zvířata udělat to nejvíc, co lze - najít jim domov. Respektive - pomoci nám najít jim domov. My inzerujeme, píšeme texty, hledáme fotky, voláme dočasným rodinám, zjišťujeme informace. Naše inzerce začíná zde, na webovkách Home4Pets. U mnoha inzerátů pokračujeme i na další inzertní stránky, jako je Annonce, SpechaTo, SBazar, Hyperinzerce, Bazos. A právě na posledních jmenovaných stránkách jsou pro nás (pro opuštěná zvířata) velice důležité TOPy. Posouvají inzeráty na 7 dní na první pozice a prohlédnutí inzerátů tak stoupne minimálně o 100%, nezřídka však i o 300%. Stoupne i návštěvnost těchto stránek, lidé se dozví o dalších, kteří čekají.

Nikdy nebudeme nikoho prosit o materiální pomoc, o piškoty, deky, léky, peníze. Nás (inzerenty) zajímá jediné, najít opuštěným domov, domov, kde dostanou piškotů, dek, Lásky a všeho ostatního neomezeně. Domov je pro nás prioritou. Pokud jste dosud přemýšleli, jak efektivně pomoci, zkuste nám každý měsíc zaslat jeden nebo více TOPů. Jsou to kódy, které Vám po nákupu přijdou na email. Stačí nám je přeposlat na email: Home4Pets@centrum.cz

Můžete rovnou topovat i naše inzeráty na stránkách Bazoše, ale topujte prosím jen ty nejnovější nebo takové, které ještě topované nebyly, protože každý další TOP má o den kratší účinnost. My starší inzeráty smažeme a nahodíme znovu a poté oTOPujeme.

Návod jak nakoupit TOPy:

www.bazos.cz/napoveda.phpPřílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
9 roků 5 měsíců zpět #289 od Šárka
Odpověděl Šárka pro téma 35 Kč - 1 TOP - 1 Domov pro opuštěné
Dosud - za poslední více jak rok, jsme obdrželi darem TOPy od:

1. Evy, která psíky i inzeruje
2. Denisy, která psíky vozí a některým poskytuje i dočasnou péči a účastní se promo akcí
3. Niky, která organizuje nespočet aktivit kolem opuštěných psů a sama se snaží TOPy od lidí darované darovat i dál
4. Vlasty, která sleduje umisťování psíků.

Zdá se Vám to hodně? Mně ne... Bohužel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.484 sekund

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací