Přátelé naši milí,

je mi ctí a potěšením se s Vámi podělit o radost z prohloubení partnerství Home 4 Pets s úžasným týmem Advokátní kanceláře JUDr. ROBERTA PLICKY (www.ak-rp.cz)!!!

Již delší dobu nám (a zdaleka nejen nám) PRO BONO pomáhají řešit různorodé zapeklité situace, ve kterých bychom bez jejich obdivuhodně profesionálního a citlivého přístupu byli často ztraceni. Postupem času se z nás stali přátelé, kteří v mnohém sdílejí podobné názory a hodnoty. Robert i jeho žena Terezka jsou báječní lidé - skuteční milovníci zvířat, příznivci zdravého životního stylu šetrného k přírodě a hlavně nikdy neodmítnou pomoc, když se nějaký čtyřnožec ocitne v tísni...


Projekt Záchranného centra BEST FRIENDS, který budujeme v Babicích, nás nakonec sblížil natolik, že zcela přirozeně přišlo rozhodnutí podílet se na jeho realizaci rukou společnou a nerozdílnou, jako rovnocenní partneři.

Věřím, že se na společnou práci a hlavně její výsledek těšíme stejnou měrou, tedy vrchovatou. A také věřím, že nám budete držet palce, abychom skutečně během několika málo týdnů otevřeli pro první obyvatele z živočišné říše.

Předem děkujeme, nesmírně si vážíme Vaší dlouholeté přízně:-)

Váš tým Home 4 Pets a nyní už i AK-RP

akr

 

Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
Načíst předchozí komentáře
 • Host - Naveed

  This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. current SD-WAN products technology

 • Host - Naveed

  It was wondering if I could use this write-up on my other website, I will link it back to your website though.Great Thanks.
  SD-WAN products

 • Host - Rajput Sahab

  This is just the information I am finding everywhere. Thanks for your blog, I just subscribe your blog. This is a nice blog..
  advanced SD-WAN architecture

 • Host - Rajput Sahab

  Great job for publishing such a beneficial web site. Your web log isn’t only useful but it is additionally really creative too. There tend to be not many people who can certainly write not so simple posts that artistically. Continue the nice writing
  SD-WAN providers

 • Host - william

  Great survey, I'm sure you're getting a great response.
  SD-WAN providers

 • Host - Rajput Sahab

  Some truly wonderful work on behalf of the owner of this internet site , perfectly great articles .
  SD-WAN architecture

 • Host - Rajput Sahab

  Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was really valuable. thanks a lot.
  protector solar

 • Host - Ceriaqq

  I have completely enjoyed reading your points and have come Ceriaqq to the conclusion that you are right about many of them. I have bookmark your site for future updates. Thank you for the post.

 • Host - jhon

  I think that thanks for the valuabe information and insights you have so provided here.
  brujos en linea chat gratis

 • Host - Rajput Sahab

  I read that Post and got it fine and informative.
  sophisticated SD-WAN technology

Komento
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací