Milí přátelé, vážení obdivovatelé všeho živého, psů a koček zejména:-)

Dovolte nám vřele poděkovat za Vaši přízeň v odcházejícím roce a popřát Vám optimistický vstup do roku 2017!!! Snad bude pro všechny plný radostných chvil s nejbližšími, osobní spokojenosti i úspěchů a především v plném zdraví a dobré náladě:-)

My jsme dostali dárek v podobě nádherného pozemku pro náš nový projekt multifunkčního záchranného centra BEST FRIENDS (viz níže) a zejména nás pak zahřála slova i důvěra našich patronů a partnerů - obojí zachycené na tomto videu z tiskové konferenci konané při této příležitosti:

https://www.youtube.com/watch?v=3JrkO8SMCHA&feature=youtu.be

Ještě jenou děkujeme za veškerou Vaši podporu za celou dobu naší existence a věříme, že ani náš projekt BEST FRIENDS Vás nezklame:-)

Váš tým Home 4 Pets

Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
 • Make the most of mainly premium substances - you will find him or her for:

 • Host - seo

  Welcome to the party of my life here you will learn everything about me.
  [url=https://www.totoyoung.com/]메이저사이트[/url]

 • Host - Leslie West

  Na nejlepsiceskacasina stránce jsem našla článek o hraní na legálních kasinech a jak je poznat, teď vím, jak vybírat skutečně bezpečné kasino a nemusím se bát hraní online

 • Host - kashif seo

  it's really nice and meanful. it's really cool blog. Linking is very useful thing.you have really helped lots of people who visit blog and provide them usefull information.
  [url=https://ggong1004.com/]꽁머니[/url]

 • Host - seo

  I prefer merely excellent resources - you will see these people in:
  [url=https://toleague.top/]토토사이트[/url]

 • In this article understand the most important thing, the item will give you a keyword rich link a great useful website page:

 • Thank you for this valuable information, it has helped me a lot. Thank you
  And also for you I found a lot of useful and valuable information like it on this site

 • Excellent read, Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.

Komento
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací