Vážení přátelé, milí příznivci aukcování:-)

 

Po téměř dvou letech jsme pro Vás připravili pestrou nabídku chovatelských potřeb a doplňků (i pro paničky), od drobností pro potěšení po vysoce kvalitní a originální kousky. Pro milovníky psů, ale i kočiček. Zkrátka - výběr je široký a bude se ještě v následujícím týdnu doplňovat. Proto průběžně sledujte album, aby Vám něco zajímavého neuteklo:-) Snad si v něm řada z Vás najde něco pro radost a nám současně pomůžete pokrýt extrémní veterinární náklady z poslední doby, popř. přípravu našeho zázemí na zimu:-) A pokud si nevyberete, pak alespoň poprosíme o sdílení na fb, DĚKUJEME!

 

P.S. Ještě si dovolím jednu prosbu - pokud se chcete dražby zúčastnit, věnujte chvilku podrobnému pročtení podmínek aukce - viz odkaz. Je to text pravda trochu delší, ale pokud pak všichni dodržíme uvedený postup, vše proběhne hladce a svoje balíčky obdržíte opravdu rychle. Děkujeme a doufáme, že si nákupy užijete:-)

 

Váš tým Home 4 Pets

 

ODKAZ NA AUKCI

 

kolaz_aukce_pro_psy_a_kocky_II_kopie.jpg

 

Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
  • Žádné komentáře
Komento
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací