Vážení přátelé,

možná jste již slyšeli o službě PSÍ DETEKTIV, díky které se šťastně vrátilo domů již nespočet zatoulanců. Kdo z Vás někdy zažil to zoufalství, když Váš miláček najednou zmizí neznámo kam a každým dnem se naděje na jeho návrat zmenšuje, jistě ocení profesionální pomoc. Psí detektiv úspěšně využívá a zdokonaluje mnoho různých databází a forem pátrání, aby nešťastníka vrátil milující rodině. Proto prosím věnujte pár minut jejich prosbě o podporu:

ilustracni

 

Psí Detektiv žádá celou svou základnu fanoušků a příznivců o podporu v soutěži UPC o nejlepší podnikatelský nápad! Stačí, když každý den (ale opravdu každý den :) dáte Psímu detektivovi jeden hlas.

https://apps.facebook.com/upcignite/


V soutěži jsme jediná nezisková organizace, která pomáhá zvířatům a lidem v nouzi. Výherci si mezi sebe rozdělí 500 tisíc Kč. Abychom mohli i nadále pracovat a pomáhat nonstop a zdokonalovali naše pátrací metody, potřebujeme finance.

Podpořte nás, dejte o soutěži vědět svým známým, hlasujte, co to jde a třeba vyhrajete jednu ze zajímavých cen :)

Děkujeme Vám, za každý hlas budeme upřímně vděční!

Váš Psí detektiv

Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
  • Žádné komentáře

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Naši přátelé a partneři

Logo Staň se srdcařem

 

Obdivuhodný tým laskavých lidí, bez kterých by se mnoho čtyřnožců z nouze nedostalo

 

akr
Oficiální partner projektu BEST FRIENDS

 

Logo SUPER ZOO

 

Psí školka na pražských Vinohradech, kde Vám psíka nejen pohlídá, ale s výchovou či fyzioterapií pomůže naše zkušená kolegyně Denisa Salátková

 

Logo Ocasci.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací