Vážení přátelé,

už delší dobu si uvědomujeme, jak málo, resp. prakticky vůbec, neinformujeme o různých našich akcích, činnostech, plánech, vlastně jsme se již řadu měsíců omezili "jen" na inzerci opuštěných zvířat. To je stále a vždy bude to nejpodstatnější, ale věříme, že Vás budou zajímat i novinky týkající se dění okolo. Proto se Aktuality přesunuly na hlavní stránku, budeme průběžně přidávat vše, co považujeme za důležité a samozřejmě máte možnost se ke všemu vyjádřit... Další úpravy webu budou následovat postupně a snad budou pro Vás čím dál příjemnější... Děkujeme za Vaši přízeň a doufáme, že návštěvnost stránek poroste alespoň stejně rychle jako dosud a díky tomu stále víc psích a kočičích bezdomovců dostane šanci na spokojený život!

Jako první mi dovolte představit naše nové logo ve všech podobách, ve kterých jej budeme používat v rámci našich prezentačních / osvětových akcí a promo materiálů. Jeho autorem je fotograf a grafik Honza Trnka (http://www.sugarandketchup.cz - tyto stránky doporučuji shlédnout hlavně rodičům), kterému tímto vřele děkujeme nejen za logo, ale nezištné focení psů v naší péči do inzerce. Věříme, že se i Vám všechny úpravy budou líbit:-)

 

 

Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
  • Žádné komentáře

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Naši přátelé a partneři

Logo Staň se srdcařem

 

Obdivuhodný tým laskavých lidí, bez kterých by se mnoho čtyřnožců z nouze nedostalo

 

akr
Oficiální partner projektu BEST FRIENDS

 

Logo SUPER ZOO

 

Psí školka na pražských Vinohradech, kde Vám psíka nejen pohlídá, ale s výchovou či fyzioterapií pomůže naše zkušená kolegyně Denisa Salátková

 

Logo Ocasci.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací