POČET NÁVŠTĚVNÍKŮ NAŠICH STRÁNEK STÁLE STOUPÁ, RYCHLOST ADOPCÍ POMALINKU ALE JISTĚ TAKÉ. O TAKOVÉM ÚPĚCHU SE NÁM ANI NESNILO A VĚDOMÍ, KOLIK LIDÍ JEŠTĚ NEZTRATILO SOUCIT A CHUŤ POMOCI, JE NESMÍRNĚ POVZNÁŠEJÍCÍ.

UŽ DLOUHO JSEM SE TU NEZMÍNILA O PROBĚHNUVŠÍCH PŘEVOZECH A PESANECH, KTEŘÍ DÍKY VÁM DOSTALI NOVOU ŠANCI. A NEBYLO JICH OPRAVDU MÁLO - STAČÍ KOUKNOUT DO RUBRIKY "NAŠLI DOMOV". PODROBNĚJI VYLÍČÍM PO DALŠÍ CESTĚ NAPLÁNOVANÉ NA 24.1. (už teď máme naplněné auto po střechu potvrzenými adopcemi, takže asi poběžím za autem a ob den pak pojedeme nejspíš ještě jednou...). 

CO ALE CHCI ZMÍNIT S VELIKOU VDĚČNOSTÍ JE OBROVSKÁ SOLIDARITA MNOHA LIDI S UKRUTNÝM OSUDEM PSŮ TÝRANÝCH A VE SKUTEČNÉ NOUZI. PŘED PÁR DNY JSME VLOŽILI INZERÁTY NA 2 PSÍKY - TÝRANÉHO GR BENYHO ZE ŽILINY A VZÁPĚTÍ NEMOCNÉHO (A P. STAROSTOU NECHTĚNÉHO) MAJKYHO Z FRÝDLANTU. OBA MAJÍ BĚHEM 24H OD ZVEŘEJNĚNÍ PERFEKTNÍ DOMOV...

POČET NÁVŠTĚVNÍKŮ NAŠICH STRÁNEK STÁLE STOUPÁ, RYCHLOST ADOPCÍ POMALINKU ALE JISTĚ TAKÉ. O TAKOVÉM ÚPĚCHU SE NÁM ANI NESNILO A VĚDOMÍ, KOLIK LIDÍ JEŠTĚ NEZTRATILO SOUCIT A CHUŤ POMOCI, JE NESMÍRNĚ POVZNÁŠEJÍCÍ.

ANI ASI NETUŠÍTE, JAK MOC TO PRO NÁS ZNAMENÁ, JAK VELKOU CHUŤ A ENERGII DO DALŠÍCH AKCÍ NÁM TÍMTO DODÁVÁTE - DÍKY, DÍKY, DÍKY! ZA NÁS, ALE HLAVNĚ ZA TĚCH DNES UŽ TÉMĚŘ 150 ČTYŘNOŽCŮ, KTERÝM JSTE NAŠÍM PROSTŘEDNICTVCÍM POSKYTLI LÁSKYPLNÝ DOMOV. BEZ VÁS BYCHOM NEMĚLI ŠANCI. 

PROTO MOC PROSÍM - SLEDUJTE I NADÁLE NAŠE STRÁNKY, DOPORUČUJTE ADOPCE ALE I CO NEJŠIRŠÍ INZERCI PSŮ VŠEM, KDOŽ VE VAŠEM OKOLÍ UVAŽUJÍ O POŘÍZENÍ PSÍKA, NEBO POMÁHAJÍ V ÚTULKU. TŘEBA PRÁVĚ JEDINÁ VAŠE ZMÍNKA VE SPRÁVNOU CHVÍLI SPRÁVNÉ OSOBĚ ZACHRÁNÍ DALŠÍHO PSÍHO NEŠŤATNÍKA!!! 

JEŠTĚ JEDNOU - JSTE ÚŽASNÍ!!!

Yvona - Home 4 Pets


Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
  • Žádné komentáře

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Naši přátelé a partneři

Logo Staň se srdcařem

 

Obdivuhodný tým laskavých lidí, bez kterých by se mnoho čtyřnožců z nouze nedostalo

 

akr
Oficiální partner projektu BEST FRIENDS

 

Logo SUPER ZOO

 

Psí školka na pražských Vinohradech, kde Vám psíka nejen pohlídá, ale s výchovou či fyzioterapií pomůže naše zkušená kolegyně Denisa Salátková

 

Logo Ocasci.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací